DEWELOPER

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Osiedle „Wybrzeże” położone w Ustroniu Morskim przy ulicy Górnej zlokalizowane zostało z myślą o komforcie życia codziennego jego przyszłych mieszkańców. Umiejscowienie osiedla w odległości zaledwie 300 metrów od plaży sprawia, że jest to miejsce bardzo przyjazne do życia nie tylko za sprawą świeżego morskiego powietrza. Należy jednak podkreślić, że specyficzną cechą bioklimatu tej miejscowości jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych.

Od północy zabudowa graniczy z ulica Górną, skąd w linii prostej jest zaledwie kilka minut do morza. Od zachodu znajduje się teren zabudowany, od południa roztaczają się malownicze łąki, zaś od wschodu ulica Polna, przy której powstaje Aqua Park. Jest to więc doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzać czas wśród nadmorskich okolic o każdej porze roku. Piaszczysta, czysta plaża, molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif to atuty Ustronia Morskiego.

Pomysłodawcy projektu zgrabnie udało się połączyć bliskość morza i atrakcji turystycznych z kameralnym zaciszem okolicy. Ustronie Morskie jest znaną i lubianą miejscowością położoną w centralnej części polskiego wybrzeża i często postrzegane jest jako miejsce optymalne dla ludzi ceniących sobie aktywny wypoczynek oraz spokojną okolicę. Gmina ta, położona w województwie zachodniopomorskim, prężnie rozwija się zarówno pod względem turystycznym, jak i gospodarczym.

Organizowanych jest tutaj wiele imprez kulturalnych i sportowych- nie tylko w sezonie letnim. Aktywni, oprócz kąpieli słonecznych i morskich, skorzystać mogą z wycieczek pieszych i rowerowych, jazdy konnej oraz lotów widokowych. Niewątpliwą zaletą umiejscowienia inwestycji jest także bliskość Kołobrzegu( 13 km)- jednego z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk nadmorskich, a jednocześnie kurortu będącego regionalnym ośrodkiem kultury.