DEWELOPER

INFORMACJE O OSIEDLU WYBRZEŻE

Osiedle Wybrzeże to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia codziennego w nowoczesnym, kompleksowym budownictwie. Lokalizacja osiedla (zaledwie 10 minut spacerem do morza) i otoczenie zielonej przestrzeni daje połączenie bliskości nadmorskich atrakcji ze spokojem kameralnej okolicy.

Pierwszy etap inwestycji stanowiły cztery budynki wielorodzinne, gdzie w każdym z nich oferowaliśmy Państwu dwa typy mieszkań: parterowe z ogródkiem, oraz mieszkania na piętrze z poddaszem użytkowym. Mieszkania te wciąż posiadamy w ofercie sprzedaży.

W kolejnym etapie oferujemy mieszkania usytuowane w czterech trzykondygnacyjnych budynkach. Projekt obejmuje lokale o powierzchni od 38 m2 do 50 m2, o ciekawych, funkcjonalnych układach ze słonecznymi tarasami, lub w mieszkaniach na parterze z ogródkami. Budynki wykonane są z cegły licowej w kolorze piaskowym, pokryte dachem dwuspadowym, okna i drzwi (antywłamaniowe). Bezpieczeństwo całemu osiedlu zapewnia ogrodzenie ze szlabanami wjazdowymi w dwóch miejscach.

Budynki nowopowstałe skomunikowane będą z istniejącymi siecią praktycznych dróg z miejscami postojowymi. Dla bardziej wymagających zmotoryzowanych posiadamy garaże zlokalizowane tuż za budynkami, dla cyklistów przygotowaliśmy wiaty rowerowe, dla najmłodszych plac zabaw. Chodniki wewnątrzosiedlowe oświetlone latarniami, a wszystko to otoczone zadbaną zielenią.